| usy313 a întrebat:

am un mp4 player E-Tech de 2gb si am o problema cu el. Il incarc toata ziua si cand ma pun sa ascult niste muzica nu pot asculta mai mult de 2-3 melodii ca imi baraie in casca si apoi se opreste. nu il mai pot deschide numai daca il pun iarasi sa se incarce. pls help. ce pot sa fac. am citit pe unele forumuri ca as avea ceva virus, dar nu stiu. pls help big grin.

Răspuns Câştigător
| AlexStanica a răspuns:

Incearca sa formatezi memoria (ca sa scapi de un eventual virus desi nu cred...)
sau cauta sa faci update de firmware, la ei pe site.
bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare adauga besafe1981 si te ajut.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu formata ca ramai fara el!

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Iti dau eu altul la fel