| AnNa3004 a întrebat:

imi baraie boxele cand ascult muzica pe yotube iar in bc player nu, ce trebuie sa fac?

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza cel mai nou Flash Player de aici http://get.adobe.com/flashplayer/
Si debifeaza ceea ce-ti apare deasupra linkului de download! Vezi foto http://i.imgur.com/to4cu.jpg La mine a aparut McAfee dar la tine mai poate sa apara si google Chrome ->orice ar fi trebuie sa debifezi. Asa se instaleaza doar Adobe Flash Player. La instalare inchide toate programele + browserul. Succes!

| AnNa3004 explică (pentru neluL):

Am facut, dar degeaba sad ...alta medota nu stii? chiar nu inteleg care e cauza sad mi-am resetat si driverul audio dar degeaba sad

| neluL a răspuns (pentru AnNa3004):

Schimba browserul. Ce browser folosesti acum?

| AnNa3004 explică (pentru neluL):

Indiferent ca folosesc chrome sau mozila tot asa face...iar daca ascult si muzica si deschid o noua fila pe internet incepe sa se si blocheze...sad

| neluL a răspuns (pentru AnNa3004):

Ce memorie ram ai? ce procesor? Da-mi cateva date.

| AnNa3004 explică (pentru neluL):

Procesor AMD Sempron(tm) 2400+ iar memoria ram e oricum micuta, crezi ca asta as pute fi devina? ...caci eu nu cred pentru ca doar cand ascult orice pe youtube imi baraie...

| neluL a răspuns (pentru AnNa3004):

Memoria ram e de 512? E mica! Youtube si Facebook-ul iti solicita ramul la maxim, abia daca iti ajung 2 GB de Ram. Incearca sa instalezi ultimul driver pentru placa de sunet. Intra in Device Manager la Sound si actualizeaza driverul de acolo la ultima versiune.

| AnNa3004 explică (pentru neluL):

Am facut asta, ti-am zis ...inainte era totul bine insa de la un timp nu inteleg ce se intampla. sad

| AnNa3004 explică (pentru neluL):

Mi-am resetat driverul audio, ti-am mai zis dar in zadar...

| neluL a răspuns (pentru AnNa3004):

NU vorbesc de resetare! Fa update la driver, adica descarca ultima versiune de la el, cea mai noua.