| MaxiValau a întrebat:

Am un nokia c3 cu internet si cablu de date si vreau sa-lfolosesc la laptop cand plec undeva, ca si modem. Imi trebuie vreun program?

Răspuns Câştigător
| DeliaMariaDy a răspuns:

Da, in pachetul cu telefonul trebuia sa ai un CD. Cauta-l si o sa mearga.

| TheHereticAnthem a răspuns (pentru DeliaMariaDy):

Am cumparat un Nokia c3 de curand si nu am primit nici un Cd.Deci nu are cum sa mearga

| DeliaMariaDy a răspuns (pentru TheHereticAnthem):

De obicei trebuie sa ai un CD. Eu am un Samsung si am Cd-ul respectiv, pot folofi telefonul ca modem. Nu stiu cum e la Nokia.

3 răspunsuri:
| edy99edy a răspuns:

Nu da nici un CD la Nokia c3 00 dar mere decat cu calbu de date dar trebuie setat din telefon.