| stefannn a întrebat:

Vreau sa imi cumar un laptop si nu stiu daca pot baga cablu ala de la internet (intrenet d la UPC cu modem)pot sa il bag in laptop si sa mearge netu?

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Poti. Doar laptopul functioneaza pe acelasi tip de conexiune ca si calculatorul.Succes

| Shery a răspuns:

Poti sigur. Si laptopul are placa de retea.

| ZOON a răspuns:

Depinde daca ai facute setarile pentru net le gasesti in driverele pe care ti le da impreuna cu laptopul dar e posibil sa iti mearga si fara in caz ca nu il ei nou si iau fost deja setate driverele