| Cipri1993 a întrebat:

Salut, am un Nokia C7 si am internet pe el de la cosmote, am un mini-laptop si vreau sa intreb daca pot intra pe net pe laptop de pe telefon prin cablu de date, cu programul Nokia suite.Astept raspuns

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ai cum, nici cu alte programe.

Dacă acest model de telefon ar fi avut wi-fi hotspot, atunci puteai recepţiona netul wireless pe laptop.

Dar, telefonul tău NU are hotspot - vezi specificaţiile :
http://www.gsmarena.com/nokia_c7-3394.php

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate ce vrei tu!

Toate cele bune.

| Cipri1993 explică (pentru bursuc001):

Nici cu alte programe? crying

| Cipri1993 explică (pentru bursuc001):

Aha, cu acel hotspot puteam sa il folosesc, ca un fel de motem sa inteleg, nasol oricum, credeam ca merge. o zi buna

| bursuc001 a răspuns (pentru Cipri1993):

Da, telefonul ar fi fost pe post de modem wi-fi și mai aveai nevoie de un „receptor" al semnalului wi-fi ( la laptop ).

O zi frumoasă.

| Cipri1993 explică (pentru bursuc001):

Da,da inteleg laptopul are. tel nu are, mersi de raspunsuri ai funda big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru Cipri1993):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru Cipri1993):

NU ai cum, nici cu alte programe.

Dacă acest model de telefon ar fi avut wi-fi hotspot, atunci puteai recepţiona netul wireless pe laptop.

Dar, telefonul tău NU are hotspot - vezi specificaţiile :
http://www.gsmarena.com/nokia_c7-3394.php