| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un virus în telefon și mi se blochează. Nici nu îmi arată cine mă sună dar îmi sună. Acum e mai bine.Am instalat aplicația Bitdefender iar acum văd că nu prea mai face figuri.Îmi arăta că sistemul meu e în siguranță.Nu știu.Cum aș putea să scap de acest virus dacă se poate prin aplicații?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin aplicatii iti poti lua un antivirus si "te va scapa" de virusi. Ca sa fii sigur du-te in setari si da-i resetare din fabrica. Inainte de asta fa-i un backup deviceului.

| Venom23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am descoperit prin aplicația Max security 2 viruși.Am scanat și i-am descoperit