| flaviuscr7 a întrebat:

Am vazut ca cei de la Clicknet au scos un internet prin fibra optica.As vrea sa stiu ce viteze de download are de upload cum e lagul in jocuri, cat de des pica.

Răspuns Câştigător
| NIMENII a răspuns:

Au scos mai de mult, dar trebuie sa ai prin zona cabluri cu fibra optica ca nu le convină sa tragă numai ție, sau dac vrei sa plătești tot cablul poate o sa-ti dea ( cea ce nu cred). Da, este mult ai bun, viteza de up este mare cu cit ai mai mare viteza la care te-ai abonat, lagul in jocuri este mult mai mic daca ai viteza mare, de picat nu poate prezice nimeni cit cum si cat de des pica...