| Tucică a întrebat:

Am vazut intr-o seara un film in care era vorba despre o fata care vedea viitorul. Erau pe o autostrada si ea a vazut in viziunea ei ca va fi un accident. Apoi cei care au scapat din accident au murit unul dupa altul. Unu castigase la LOTO dar dupa a avut incendiu in casa si a murit strivit de o teava.

As vrea sa vad filmul complet. Cum se cheama? :X [ Dau fundita ]!

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Final Destination 2. :)
Da, si aluia ia intrat teava in ochi si a murit.

http://www.cinemagia.ro/filme/final-destination-2-destinatie-finala-2-4756/

1 răspuns:
| Xname a răspuns:

Cred ca te referi la Final destination. Personajele sunt aproape de a muri dar unul din ele are niste premonitii. ii anunta si pe ceilalti si scapa, dar pana la urma vor muri toti prin accidente ciudate ca sa puna in evidenta faptul ca moartea nu poate fi pacalita. O serie de filme foarte interesante.

Te sfatuiesc sa le vezi pe toatewinking