| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

am votat pe cremosso iaurtul preferat si ieri am primit un msg de la 1845 cum ca am castigat o pereche de cercei Carla Brillanti si zice sa sun la un nr de fix pentru revendicare. e pe bune sau e teapa? a mai primit cineva, a sunat?

1 răspuns:
| Andradutsa a răspuns:

Nu poti stii decat daca suni acolo. eu una cred ca este adevarat, pe bune, pentru ca si eu am castigat de curand un tricou de la Sprite, primisem un mesaj de la 17... nu mai stiu cat si in mesaj era trecut un nr de fix la care trebuia sa sun tongue