| PolaruV8 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop sau un PC nou. Ce ma sfatuiti sa imi cumpar PC sau Laptop? Va rog si argumente. Dau funda celui care imi da mai multe argumente si un sfat bun! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Zappin un argument nu pot să-ţi dau, in schimb pot să te ajut cu preţurile.Accesează eMAG. Vei beneficia de livrare gratuită în 24 de ore.

2 răspunsuri:
| phoenix_1016 a răspuns:

Laptop: spatiu si zgomot reduse, autonomie si facilitate maxima la informatii... cred ca ajung motivele astea pentru moment

| yoio_5684 a răspuns:

Parerea mea e ca amandoua sunt destul de bune doar ca laptopul e mai bun deoarece atunci cand vei pleca undeva uintr-o vacanta sau ceva de genu il poti lua cu tine in schimb pc nu

asta e singura diferenta cred eu... bine mai e ca pc are mai multe componente. dar astea le poate avea si laptopul. depinde de tine. bafta. funda?