| Teodor_Venţel_1998 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi cumpar? Laptop sau calculator? Care e mai usor de folosit si care e mai eficient? Multumesc!

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Cele mai eficiente si incontestabile sunt sistemele PC Desktop(calculatoarele). Daca vrei pentru gaming, iti recomand un pc Desktop bazat pe un processor AMD de la 4 nuclee in sus, nu Intel, caci se stie ca au cam ramas in urma cu processoarele pentru gaming. Daca iti trebuie pentru navigare pe net si programe usoare, pentru mobilitate, iti recomand laptop.

| LTAA a răspuns:

Laptop.

| hp8510p a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el... daca vrei pentru gaming, atunci trebuie neaparat sistem desktop

| Otylayall a răspuns:

Laptop, pentru ca pot sa il iei oriunde cu tine, si dupa parerea mea este mai eficient decat un calculator big grin

| Sk8terBoy a răspuns:

Laptop. Asta: http://bit.ly/1mNfrc8