| anonim_4396 a întrebat:

Saluttt! As vrea sa-mi cumpar un laptop foarte bun. Dar sincer nu stiu de care. Puteti sa ma sfatuiti cu ceva? Ce parere aveti de Sony vaio? Am vazut pe la noi in regiune ca nu prea sunt in magazine. Eu oricum am de gand sa-l cumpar de peste hotare..va rog frumos sa ma sfatuiti ceva. Multumesc mult!

10 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Acum e intrebarea, pentru ce in folosesti?
Sigur ca nu ma intereseaza dar asta te-ar putea ajuta:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

Jos video :-bd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi bine undeva o mie de euro sa coste.nu vreau pentru jocuri. dar ar fi bine procesorul sa fie i5 sau i7.bateria sa dureze. Ce mai e pe acolo memoria ..stiu ca sunt si cu touch screen unele, sunt bune oare? Am inteles ca Apple tot vor sa produca in viitorul apropiat)) daca puteti scrieti-mi preturile in euro, nu stiu cit fac milioanele la voi. Fara suparare. Nu sunt romanca)

| Lexi888 a răspuns:

Sal.pana in ce preț uite aici ceva de calitate.pe el iti merg toate jocurile existente. http://www.emag.ro/......DKZSJBBBM/

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Bun, bun, dar bun pentru ce? rolling on the floor
Orice laptop de vreo 20 mil acum e bun o:

| Eclipse a răspuns:

Buna, te pot ajuta eu, spune cam ce ai vrea sa faci pe laptop, ca sa stiu ce exemple sa-ti dau.

| Anonnnnimus a răspuns:

In ce pret vrei sa te incadrezi? si pentru ce vrei sa-l achizitionezi?

| King9 a răspuns:

Eu unul zic ca cele de la Asus sunt bune dar daca iti permiti mai scump cele mai bune sunt cele de la Apple

| Kidduftw a răspuns:

Salut, depinde pentru ce iti trebuie insa iti recomand un laptop Leonovo, sunt foarte bune si pentru internet browsing cat si pentru jocuri.Acum depinde de tine pentru ai ce nevoie sa-l folosesti

| oOoBiaoOo a răspuns:

Acum o saptamana m-am hotarat sa-mi cumpar un laptop si m-am gandit intru pe saitul www.emag.com ti-l recomand.E un sait super toata lumea umbla pe el.Pa! Pa!