| Ella_7974 a întrebat:

As vrea sa imi fac parul cret (bucle mici, cum au negresele) si eu am parul drept drept. M-am gandit la un permanent, dar problema e ca nu ma lasa mama sa mi-l fac. Stiti alta modalitate sa imi fac parul cret? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexandra2011 a răspuns:

Nu til face cret permanent pentru ca nu o sati stea bine si eu am parul al fel ca tine
eu spun mai bine sa il faci putin ondulat la sfarsit ti-ar sta bine faci cum crezi de cuv iti spun ca si eu mi l-am facut la fel

| Andrushk_4587 a răspuns:

Da...cu ondulatorul. big grin asta daca vrei sa il ai cu bucle si daca vrei sa ti-ll faci incretit cu lama aia ca de cartofi de la chipsurihee hee funda?