| Munteanu_Diana_1987 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac un album foto pentru ziua mea de 18 ani. Doar ca nu vrea ceva obisnuit, stiti pe cineva care sa face ceva mai special dintr-un astfel de album?

1 răspuns:
| CrinaCrina333 a răspuns:

De ce nu incerci la www.amalgamproject.ro. Ei te ajuta sa imortalizezi cele mai importante momente din viata ta intr-un nou stil de albume: sub forma unor reviste personalizate, dedicate special evenimentului tau, in care poti impartasi tuturor sentimentele si experienta.