| lolocom a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa fac bani... am 10 ani ...si nu vreau sa ziceti acum treaba prin casa sau vandut limonada....am vandut bratari prin scoala si nu stiu daca ar mai merge..deci....idei noi

2 răspunsuri:
| Bogdanme881 a răspuns:

Doar cu un strop de imaginatie poti face multi bani! Acum e sezonul culesului, ajutati o ruda la cules in schimbul unei sume de bani, sau daca vrei un pic mai multa distractie, fa homemade! Adica creezi accesorii frumoase si le vinzi pe internet, si nu e ceva gen trebuie sa cumperi diamante si aur acum laughing Cauta pe internet! E o metoda foarte usoara si nu sunt cine stie ce materiale big grin Oricum si eu am 10 ani happy Oricum poti si sa cersesti laughing (Glumesc) Funda? happy

| Bigabi99 a răspuns:

Salut!
Iti poti investi 10 minute in fiecare zi vizualizand reclame online pentru site-urile PTC.Este o meserie pentru toate varstele ce iti poate aduce bani destul de seriosi...mai ales pentru varsta ta :)
Mai jos ti-am pus un link cate un videoclip ce iti spune pe scurt ce trebuie sa faci.

https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

Spor la facut bani! :D