| yonutz63991 a întrebat:

As vrea sa inot, dar imi e frica de apa.Stiu toate miscarile si inot foarte bine daca cineva ma tine de burta.Am o piscina de 1 m inaltime si imi e frica...Ar fi mai bine sa ma duc la un curs?

1 răspuns:
| Aly_Alexandra_1979 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci dar dai bani degeaba mai bine sa nu iti mai fie frica si mie mi s-a intamplat la fel nu-i nimic stiu sigur ca daca ai increedere in tine vei putea reusi mereu. Sper sa reusesti laughing))