| Catalin123456 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tricou personalizat, si am nevoie de poze pentru a pune pe tricou. Imi puteti da un material cu legatura la Game of Thrones sau Star Wars va rog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://thepaperwall.com/ e un site bun de poze

| CLCQ a răspuns:

Wikipedia e plina ca sa nu mai vorbesc de site-urile oficiale ale celor doua. Chiar si o cautare simpla dupa numele unui personaj preferat iti poate da cel putin o imagine a acestuia.

| Catalin123456 explică (pentru CLCQ):

Da-mi te rog un site de unde pot lua logo-uri.M-ai ajuta mai mult asa.