| Catastrophy a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu dc nu-mi merge 4story eg, dau connect mi se incarca pana la 100% si dupa aia inloc sa-mi intre imi arata o eroare, oare dc?

Răspuns Câştigător
| LoReNzOoO a răspuns:

Stiti dc e dela placa video cati gb ram aveti maxim trebuie sa aveti 3 gb ram ca sa va mearga mie mia pare o eroare cand scriu contul zicce ca system eror nu stiu de ce! O funda?

4 răspunsuri:
| ๓ยเ a răspuns:

Si mie la fel baiete, si mie la fel

| Alincs3333 a răspuns:

Mie nu-mi merge sa descarc, dc? am Windows 7 ultimate, imi tr xp?

| Kalispera a răspuns:

Si mie mie imi zice ca e de la pc sau windows 7

| Alexuta_Ale_1983 a răspuns:

Daca chiar vrei sa te joci 4Story! Joaca pe site! Iti cere sa descarci pluginul KalydoPlayer! Ti-l instalezi si te poti juca fara probleme! Si e acelasi lucru! Si eu am tot win 7 ultimate! Si ma joc pe site-ul lor!