| gigutu4353 a întrebat:

Salut.Azi a fost o zi de tot rasuk pentru mine cryingAm dat o lucrare la mate si am luat 7 apoi m-a ascultat si mi-a dat 6 x(. Este prima mea nota de sase.Sunt in clasa a 7 a si niciodata nu am mai luat 6 pana acum.Cum pot sa le spun parintilor ca sa nu se supere si sa ma pedepseasca?(tata are aseptari mari de la mine) si nu vreau raspunsuri de genul:spune-le pur si simplu. Funda

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Primul 6? Pai..pregateste-te pentru 3, 4 big grin Sa vezi tu ce o sa fie la liceu...Cat despre parinti...eu cand luam o nota proasta stateam suparata sa ma intrebe ei ce am ..si apoi incepeam sa plang si le ziceam ca am luat o nota proasta.
Iar ei imi ziceau:? Hai gata, nu mai plange.o sa iei tu note mari big grin