| miki13 a întrebat:

Buna seara TPU, astazi am luat in teza la mate 5.Cum sa spun parintilor,(dar nu vreau sa ma pedepseasca)?

2 răspunsuri:
| LoredanaK a răspuns:

Pai am si eu la moment aceeasi problema big grin
Eu ma gindeam la ceva de genul "vin acasa trista, plec la mine in camera, mama vine dupa mine si ma intreaba ce sa intimplat.eu incep a plinge si ii spun foarte repede ca nu am vrut ca nu stiu cum asa sa primit ca nu stiu cum asa sa primit dar am 5sad " fa asa ca ei sai fie mila de tine) si promite-i sa asa ceva nu o sa se mai repetewinking
:d eu asa o sa fac :d sad

| Dan_8062 a răspuns:

Te duci si le zici moamaa ce greu ne-a dat aia la teza e nebuna la cap ne-a dat subiecte de olimpada... nici cel mai bun din cls nu a luat 10. m-a durut si capul putin si imi venea sa vomit ca am mancat cv stricat si am luat 5