| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Salut happy Azi am facut 674 de ani de cand m-am nascut laughing Pe bune, am participat si la 1848, 1914, 1918 si la al doilea razboi mondial happy:
1. Bunicul - 1024 ani
2. Bunica - 1440 ani
3. Mama - 800 ani
4. Tata - 944 ani
5. Strabunicii - 4000 ani
6. Matusa - 970 ani
7. Fratele - 225 ani
8. Sora - 425 ani
9. Unchiul - 1000 ani
Cum am putut toata familia sa traim atata? Ca vad ca oamenii ceilalti nu au putut trai asa mult!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au fost vegetarieni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nea. Vegan. Neam cu noname. Si aia are impresia ca merge pe apa de cand mananca iarba din curte.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect,pai pe vegani nici Dumnezeu nici Satana nu le vrea asa ca traiesc vesnic, fain de ei, restul pacatosilor, carnivori mor, asta e

| Hammurabi a răspuns:

La mulți ani!
Mai ai erecție la 674 ani?
rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

A dat nastere lui Dragnea, ce geniu a iesit din erectia lui asta

| OnePiece a răspuns:

Stai putin, esti ala din Biblie care cica a trait 969 de ani? Esti cumva reincarnarea lui?