| AlinDma a întrebat:

Salut, bunicul meu a decedat in urma cu un an si am visat ca eram in casa la tara acolo si se facea ca venea la mine in hainele in care a murit. eu am dat sa fug si m-am impiedicat si pana la urma m-a prins eu strigam, tipam ca e bunicu la noi in casa si el m-a muscat de ureche si imi zicea stai sa te miruesc. ce o insemna? Multumesc

1 răspuns:
| BizSinir a răspuns:

Nu stiu exact ce inseamna dar in general in popor se sune ca daca visezi pe cineva mort atunci cere de pomana deci...fa ce trebuie happy