| anonim_4396 a întrebat:

Bună,cu câteva zile după ce a murit bunicul meu am visat ca ma suna și îmi zicea ca ii este dor de mine, ce ar putea însemna?

Răspuns Câştigător
| alex13763636 a răspuns:

Dovada clara ca exista viata după moarte, bunicul tău tia trimis visul ala el te vede și ii este dor de tine adică te iubeste

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, ca nu inseamna nimic special ...iti este tie dor de el, de aceea il visezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce prostie poate sa spuna si sadrian46... cum poate unui mort sa-i fie dor de om viu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că îi e dor de tine.

| Lukasssz a răspuns:

A venit sa te ia cu el. Bahahahahhahahah.
Acum sa termin cu prostiile, nu inseamna nimic, e pur si simplu un vis.

| Brizbriz a răspuns:

Ca iti e dor de el

| mi25 a răspuns:

Multe vise sunt rezultatul gandirii, activitatilor si evenimentelor din timpul zilei.

| ionur a răspuns:

Nu vrea sa zic laughing))) mai bine tac laughing))))

| darrio2007 a răspuns (pentru ionur):

O alegere inteleapta.

| Mihai0101 a răspuns:

Nu ai motive de ingrijorare doar de bucurie un vis frumos.