| AlinPlaya a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care il stiti? Gen, sa radeti pana va ia cu targa. big grin
Ave!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici : laughing

Cum s-a inventat dansul Caluaarii? Marin, cu casa grea, la Caracal, acolo unde s-a rasturnat stiti voi ce, avea o singura buda in curte la 12 membri ai familiei. Si pe cand Marin dimineata isi deserta matele cele groase de resturi de fasole, copiii, cum veneau la buda, se strangeau in fata usii si asteptau tropaind de zor pe loc de nerabdare si dorinta. Marin dinauntru tragea din cand in cand cate o ba*ina la care cei de afara tropaind "I-auzi una", "I-auzi doua". Mai era puţin şi leşinam când am auzit acest banc.

4 răspunsuri:
| martutza a răspuns:

Cauti doar miezul distractie dar nu si fericirea in sine care este mult mai mare. Stii ce ar putea sa te faca sa razi o carte gen [alexandre dumas cei trei muschetari]e super si acolo ai suficiente intamplari la care ai putea sa jubilezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a inventat dansul Caluşarii? * Scuze big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itic miner, fruntas!

| stelianr a răspuns:

Bulisor vine plangand de la scoala.Dece plangi Bula? Mi-a dat Costel cu scaunu' in cap.Si, nu puteai sa-i dai si tu lui? Nu, ca al meu era moale!