| ZbarMario a întrebat:

Salut,care spray paralizant e mai bun? Jet, dispersant sau ăla cu piper?

3 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Ca să-ți răspund la întrebare, în general, ăla dispersant e mai bun, acoperă o arie mai mare.
Dar recomand sprayul cu piper. Ăla paralizant poate fi foarte periculos și se poate muri de la el. Și nu cred că dacă se întâmplă ceva, părerile de rău o să ajute.

| ZbarMario explică (pentru ShaOfHatred):

Poți să mi dai un link de la unul dispersant? dar NU cu piper și dacă se poate sa fie nato

| ShaOfHatred a răspuns (pentru ZbarMario):

Intră pe viper shop sau army shop. Găești acolo.