| Alex2k1 a întrebat:

Salut, cât de mult credeți ca ajută încrederea în sine, gândirea pozitivă și scopul de a-ți urma visul?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât de mult?
Nu suficient.
Pe cărările prin zăpadă și gneață care urcă spre muntele Everest, dacă scormonești cu pioletul, găsești cadavrele înghețate ale multora care au pornit spre vârf plini de încredere în sine și gândire pozitivă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ajuta extrem de mult. Dar mai mult ajuta constientazarea unei oportunitati si implinirea visului prin aceasta, indiferent care ar fi acela (pentru ca deseori, credem ca vrem un lucru, dar nu asta ne face fericiti).

| Crackman a răspuns:

Reprezinta scopul vieții tale ca om