| Giuvaieru a întrebat:

Salut, cateodata stiu ce se va intampla, dar niciodata nu am putut sa imi folosesc aceasta putere daca ii pot spune asa.imi puteti explica cum sa imi folosesc darul de la Dumnezeu? DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calmeaza-te, ca nu e niciun dar, de la niciun zeu. E ceea ce numesc americanii "educated guess". Toti suntem capabili sa anticipam ce se va intampla in urma unei actiuni pe care o facem, cunoscand toate "datele".
Atunci cand nu reusim sa facem asta, ori e vorba de un accident, ori de o doza de prostie suficient de mare incat sa nu-ti permita sa anticipi consecintele actiunilor tale.

| BiBiabiii a răspuns:

Hey! Si eu patesc asa destul de des,presimt ca se va intampla ceva si chiar se intampla...e ciudat, nu stiu cum poti sa il folosesti. O sa reusesti peste mi mult timp dupa ce vei acumula mai multe informatii poate sau asa, necestita sa te gandesti si ce simti poate se va intampla se poate sa si gresesi oneori, nu mereu ce vei 'prezice' se va intampla, tine minte concentrare, calm si sa fi o persoana pozitiva si cel mai important sa crezi in Dumnezeu. Poate vei reusi sa faci lucruri din asta. happy! Funda?!? laughing :* Pa, pa