| anonim_4396 a întrebat:

Câți dintre voi colectionati pixuri? Eu colecționez și vreau sa mai cunosc persoane care o fac happy

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Aveam un coleg care colecționa pixuri. Pana și pixul meu făcea parte din colecția lui.

| LPCTSTR a răspuns:

Eu fac asta cu niste instrumente mai "rafinate"laughing : stilouri happy

| DonGiani a răspuns (pentru LPCTSTR):

Foarte frumos, mie nu îmi plac stilourile ci doar pixurile. Ai si stilouri scumpe? happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru DonGiani):

Nup, desi as vrea unul la vreo 4500 lei placat cu aur laughing

| DonGiani a răspuns (pentru LPCTSTR):

Așa as vrea și eu un montblanc happy

| Reghqen a răspuns:

Sincer pe mine nu ma pasionează colecțiile, dar când eram mic îmi plăcea și mie să am multe pixuri, fiindcă ma facea să par mai student, acum numai, s-a dus pasiunea laughing