| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Ce aș putea să fac pe telefon în afară de a le da like prietenilor pe Facebook sau Instagram?

Ce as putea sa urmaresc, ce se poate face ceva interesant?

Cele mai multe idei vor primi fundă!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cele mai multe? Pot sa enumar 100 de idei, de trebuie sa apesi pe "+" pentru mai mult, toate luate de pe net. Dar asta cauti? Cantitate, nu calitate?

Te plictisesti? Trebuie sa urmaresti ceva neaparat? Citeste o carte, citeste doua carti in acelasi timp, in format pdf, pe aplicatii de citit, urmareste pe Youtube canale despre dezvoltare personala, despre investitie, invata design grafic, dezvolta-te. Lucreaza ceva, urmareste canale despre lucru in domeniul dorit. Nu sta sa dai like-uri, care nu o sa ajute pe nimeni absolut deloc, iti garantez 100%. Timpul este scurt, esti mai batran decat ai fost tu pana acum, chiar cel mai... Profita de timpul tau liber, dupa o sa cauti dupa el, iti spun din experienta.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Intri pe alte rețele de socializare și nu numai, te uiți pe YouTube, te joci etc. Timp să ai să le faci pe toate, că sunt o mulțime de făcut.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine ai căuta o altă activitate.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Lucruri care te pasioneaza.
De exemplu,eu cand aveam Facebook, eram intrata in grupuri culinare, de handmade si pentru casa, fiindca cu asta ma ocup.
Iti recomand aplicatia Pinterest, in care vei gasi tot ce iti place si te pasioneaza.