| vlllaaddd a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre aceasta prostie

https://spynews.ro/......30363.html

credeti ca vor mai fi cazuri din acestea in Romania?

sincer eu as lua o pisica ( fata ) si as duce-o acasa laughing

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O alta forma de bolnavi psihici, acestia care au fetishuri dar care se si manifesta public cu ele, nimic nou
Aceeasi bolnavi se regasesc si in breasla practicantilor de BDSM si ce decurge din aceste practici, toti cei cu asemenea fetishuri dezvolta printre altele obsesii si manii

Acesti bolnavi care se comporta astfel depasesc granitele bunului simt, ei nu realizeaza in esenta ca este umilitor ceea ce fac, de aceea pot afirma faptul ca problema lor mintala este de tip AFECTIUNE si nu TULBURARE asa cum se intampla in cazul schizofrenicilor
Cu alte cuvinte acestor "therieni" le lipseste discernamantul, ei fiind practic BOLNAVI MINTAL, forma cea mai grava a deteriorarii creierului!

boala mintala= afectiune mintala, forma mult mai grava decat schizofrenia pe care am adus-o in discutia de mai sus ca si comparator

| mODIN a răspuns:

Multi ma intreaba de ce nu folosesc social media.
UITE DE ASTA! laughing
O sa fie si la noi cazuri, orice forma de depravare inventata de americani ajunge si la noi la un moment dat.

| Lupică27 a răspuns:

Stire falsa pentru audienta de fraieri.

| Dandinelle a răspuns:

Spynews, unul dintre cele mai cunoscute prostii de pe net ca si "cotidiene" unde sunt puse stiri de umplutura neinspirate. E ca si cum ai citi click si cancan si chiar ai crede tot ce scrie acolo.
ideea de "luat pisica acasa" este si ea de total prost gust cu mentalitate de secolul trecut, felicitari laughing))

| vlllaaddd explică (pentru Dandinelle):

Calmeaza-te sherlock, daca aveai si tu mentalitate cat de cat normala iti dadeai seama ca era gluma.

nu e nimeni prost la cap sa ia creaturi din alea acasa la el.