| AlinPlaya a întrebat:

Ce parere aveti despre fete care au ochelari sau care au gropitze? Sunt sau nu atragatoare? Ave!

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Cum adica...au gropitze? S-au pupat cu excavatoru'?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Persoanele cu gropitse sunt foarte dragutselove struck.
Si cele cu ochelari, eu nu fac astfel de diferente intre cele cu ochelari si cei fara.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea, sunt dragute si atragatoare.

| Barajag a răspuns:

Imagineaza-ti ca am ochelari si spune-mi cum as aratahee hee
Las gluma la o parte.Nu conteaza daca are ochelari sau gropite, conteaza sufletul ei, asta s-o ti minte.

| anad a răspuns:

Daca iti place de ea este oricum atragatoare, iar cele cu gropite chiar ca sunt dragute!

| madalina_8123 a răspuns:

Atragatoare ti se pare o fata in functie de propriile tale "standarde". Daca faptul ca poarta ochelari si ca are gropite nu contravine acelor "standarde", atunci e atragatoare. Probabil tu ai vrea sa stii ce ar spune ceilalti daca te-ar vedea cu o astfel de persoana. Ei bine, afla ca ceilalti o vor percepe pe prietena ta asa cum le-o vei prezenta tu. Daca vei spune ca tocmai gropitele si ochelarii o fac atragatoare, atunci si ei vor crede asta, chiar daca pana atunci poate nu au impartasit aceeasi idee. Importanta e atitudinea ta.

| motanelul a răspuns:

Mie mi se par foarte dragute.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gropitze sau cu ochelari...toate fetele sunt dragute.Asta este parerea meawinking