| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre Orange, Vodafone, Cosmote, Zapp Mobile si RCS & RDS? Ce imi recomandati si de ce? Multumesc!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal sunt pe Orange si sunt destul de multumita. happy

| Jony123 a răspuns:

Eu sunt pe cosmote si sunt foarte multumit, am vechime de 3 ani in aceasta retea.

| nuaisomn a răspuns:

Parerea mea este ca toate sunt la concurenta, si toate au oferte destul de bune.Eu una prefer Orange(am avut si alte retele, dar am ramas la asta), deoarece cu 5. 5 euro pe luna am si minute si sms in retea, si minute nationale, si 50Mb. pentru internet, si 5euro care ii pot folosii decat in retea.
Avantajul este ca poti sa-ti activezi optiunea Orange Young(daca nu ai CNP intre 14 si 24 de ani, gasesti pe netdon't tell anyonelaughing) si acolo sunt multe alte optiuni, foarte avantajoasehappy
Sper sa iei alegerea potrivita