| DonEduardo a întrebat:

Salut. Ce s-a intamplat cu batranulintelept77? E pe site sub un alt nickname sau si-a sters contul?

30 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Oare mă va plânge și pe mine cineva când îmi șterg contul ^_^

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nu

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Lasă că tu ai sa plângi in hohote și cu lacrimi de crocodil

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Poate plânge Vasîli în locul meuhee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Oare?

Dar pe langa asta, cred ca stiu pe cineva care sigur isi aminteste de tine in fiecare clipa thinking

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adică Iisus Hristos?
Că dacă te referi la acel om de nimic și ipocrit, aia e doar o boala mintală și eu nu sunt obiectul nimănui big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu-l cunosc pe Vasile...

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eee lasă că-ți fac cunoștința cu elwinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu mulțumesc big grin
Lăsați

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eee pai da vrei sa ne milogesti toată viata la dănuța pentru o casa? Vasîli ți-o face de la 0, palat chiarhee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Pai nu mă milogesc, cat de curând o să îmi dea adresa unde sta
Pe urmă trebuie doar să-l bat

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai tot te milogesti pentru o amărâtă de adresa... sărăcuța de tine, vezi ce bine era cu turculetul avea bani casa mașina...

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Ba știi ceva până la urmă eu o sa am casa și tu nu
Ce te bagi tu in combinațile mele, vezi acolo de Vasile al tau

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Razi tu sarako da eu am casa mea de la 20 ani....Mergi înapoi la turculet....sau ți-l las pe Vasîli e om bun nu bea nu fumează nu înșală toate l-au lăsat i-au luat banii a fost în străinătățuri sa face bani e bogathee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Ai jumătate de casa și ai mostenit-o -_-
Mai bine Vasile laughing), ii pun cianură in mâncare și m-am făcut cu avere

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Un etaj și o curte, invidioaso tongue
Aflu eu ce ii place lui Vasîli thinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Țărăncile laughing)

| georgicadesteptu1000 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu cred.

| SilentRain a răspuns (pentru georgicadesteptu1000):

Nici eu, Georgica

| DonEduardo explică (pentru SilentRain):

Cred ca se referea la Pamanteanul.

| DonEduardo explică (pentru SilentRain):

Da, eu.

| SilentRain a răspuns (pentru DonEduardo):

Ohhh ce drăguț blushing
Pot murii liniștita

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Și-a șters contul.

| doctorandus a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Ii gasesti mesajele cautand dupa anonim_4396. Dar numai in cazul ca i-a raspuns cineva la mesajele respective.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Eu cred că și-a șters contul.

| doctorandus a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Sau o fi fost depistat pentru uz de clone/utilizator cu interdictie.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru doctorandus):

Tot ce e posibil.Nu mă mai miră nimic.Te poți aștepta la orice.Deși nu era bătrân, era un băiat inteligent la vârsta lui.Sau poate chiar s-a săturat de virtual și își trăiește viața.

| CIaudiu a răspuns (pentru doctorandus):

Daca stai pe site cu conturi multiple primesti email de la Cristina sa te intrebe la care vrei sa renunti (la cel renuntat ii va da ban permanent). Daca ai suspendare definitiva si intri cu alt cont si pe ala te comporti civilizat, nu vad motivul pentru care sa te suspende, iar batranulintelept era o persoana inteligenta si civilizata. Deci clar trag concluzia ca s-a lasat de TPU.

| DonEduardo explică (pentru CIaudiu):

Cateva obiectii:
1) Daca avea mai multe conturi si pe batranulintelept77 a fost cel ales sa si-l stearga? edofio
2) Ceea ce ai zis tu e ca si cum ai spune cam asa ceva: un pedofil evadeaza din inchisoare, isi face o noua identitate, politia afla, insa sub aceasta noua identitate pedofilul nu mai creeaza probleme, deci politia il lasa in pace.