| BestHelper a întrebat:

Salut ce sa aleg ASE finante-banci sau ceva specialist vanzari ..eu sunt sunt atras de partea asta cu economia in domeniul bancar sincer as vrea daca se poate sa lucrez pentru AIG dar totusi ma gandesc si la ceva banos asa ca voi ce credeti? Care meserie e mai banoasa pentru inceput si pe viitor daca se poate?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Poti face o postliceala si sa fi funcționar bancar, poti sa faci facultatea de contabilitate, studii economice, finante si banci etc