| KuranYuuki666666 a întrebat:

Salut ce sa fac cineva mi-a pus în comentariul la o întrebare un link la un sat pentru filme de adulți și când am încercat sa îl raportez nu mi-a mers ajutați sa îl scot pliz dacă un copil îl deschide de curiozitate sper ca se va rezolva problema dar as vrea ca sa putem măcar la întrebările noastre sa putem raporta ca sa le șteargă

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ah, ce dramă! Și da, e plin rău site-ul de copii sub 6 ani. Am zis 6 pentru că cei care au peste 5 ori știu ce e ăla sex ori au văzut deja, ori amândouă.

Oricum, cel care ți-a dat link de la un site pentru adulti a greșit. Trebuia să-ți dea de la un site cu un abecedar sau ceva.

| Mieeez666 a răspuns:

Vine apocalipsa, ne-am dat dracu.