| TBS1994 a întrebat:

Salut cine stie cum pot slabi si eu vreo 6-7 kg in maxim 2 saptamani, sa fie o dieta ceva accesibila laughing precizez ca am 70 de kg, 1.72 cm inaltime si as dori sa ajuns la vreo 62-42 de kg. dau funda celor ce imi pot da un sfat big grin

Răspuns Câştigător
| DianaAlina99 a răspuns:

Buna,cred ca te pot ajuta spunandu-ti ca poti sa nu mananci seara dupa ora 18:00 sau sa faci sport Succesbig grin pentru a obtine kg dorite

1 răspuns:
| Pavel5479 a răspuns:

In 2 saptamini iti zic deodata c anul o sa vezi rezultat, tear ajuta mult daca vei avea o alimentatie corecta si vei practica sport+ la asta e necesar sa bei minim 4 litri de apa plata zilnic (nu carbogazata,cu coloranti,arome si ale porcarii), ar trebui sa folosesti energia ce o primesti de la fiecare masa (vorbesc despre calorii) pentru ca surplusul de energie se transforma in grasime in organizm, in rest totul depinde de vointa tawinking