| TBS1994 a întrebat:

vreau si eu sa slabesc vreo 6-7 kg in maxim 3 saptamani, precizez ca am 70 de kg, 1.72 cm inaltime si 17 ani, doresc sa ajung pe la vreo 62-64 de kg big grin care ma ajuta cu cele mai bune sfaturi ofer fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Oanaaaa_7768 a răspuns:

Ai putea face foamea laughing). Eu sunt fata si atunci cand vreau sa slabesc mananc doar o data pe zi, si foarte putin. Eu m-am obisnuit cu acest stil de slabit si chiar merge big grin. Acum ramane la alegerea ta big hug Bafta!

1 răspuns:
| TBS1994 explică:

Sincer am mai incercat dar nu prea merge laughing