| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Salut credeți ca dacă o persoană face urât noaptea în sensul ca țipa în somn vorbește se școală din pat plânge dar nu mereu înspre miezul nopți și după chiar...ce credeți ca provoacă asta...

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Probabil are ceva pe suflet. Recomand sa il duceti la psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neliniste sufleteasca, frica, efect postrauma psihicafizica, poate probleme mentale, cine stie...
Trebuie discutat cu parintii si cu oameni de specialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Framantari, temeri, cosmaruri.e de discutat, sa vezi ce-l apasa. Eu mai ma trezeam tipand din cosmaruri. laughing