| MonkeyBoy a întrebat:

Cum fac pe Youtube sa pun la un videoclip niste adnotari cu un link dar sa apara o mini poza pe adnotare?

5 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nu merge...pe anotari scrii o anotare prin definitie "Notă explicativă" ce poti explica adaugand o poza..deci acolo se pot pune doar litere si semne de punctuatietongue

| MonkeyBoy explică (pentru BringMeTheHorizon):

Si cum fac sa pun si o mini poza?

| BringMeTheHorizon a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Nu merge..like I said before. daca gasesti un video cu mini poza ..trimite-i un pm user-ului si intreaba cum a facut.dar sigur nu o sa gasesti pe nimeni

| MonkeyBoy explică (pentru BringMeTheHorizon):

Eu am vazut la multi chestia asta.

| BringMeTheHorizon a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Imi poti da un link?