| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari legate de youtube.
1. De ce nu pot pune adnotari niciunui videoclip de-al meu? De fiecare data cand intru la ADNOTARI, "Adauga o adnotare" este scris cu gri si nu o pot selecta.
2. Aveam 2 adnotari la un videoclip, iar acum nu mai sunt. De ce?
3. Pot pune alta muzica unui videoclip decat instrumentalele pe care mi le ofera ei?
4. Pot pune 2-3 melodii (din cele oferite de ei)? Daca da cum, ca eu n-am reusit.
5. Pot face o parte din videoclip slow-motion daca videoclipul este postat pe youtube?
PS: Nu stiu daca va ajuta cu ceva, dar voi da link-ul de la videoclip, pentru a stii unde vreau sa pun muzica, adnotarile, etc. https://www.youtube.com/watch?v=lPqc6qVpHTU

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Astept de cateva ore bune, parca era 17 minute media de a primi raspuns la o intrebare...

| aXy99 a răspuns:

1 si 2 le-am rezolvat, era de la AdBlock.
Totusi, la intrebarile 3, 4, 5 imi puteti raspunde?