| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot avea succes la inceput in a face video blogging?
Am un canal si cateva clipuri si nu sunt la asteptarile mult dorite.
Astept idei si sugestii.Acesta este canalul meu de youtube, si in functie de continut trageti si concluzia, ce si cum.Multumesc!

https://www.youtube.com/channel/UCMBfqN-1rrz2SrwCaZFoiNA

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Promovare online si subiecte mai populare, desi youtube =timp pierdut

| LoveSleep a răspuns:

Plictisitor.
Ca să fii un vlogger bun,
1.Ai nevoie mai întâi de implicare. Trebuie să-ți placă ce faci.
2. Ai nevoie de o cameră calumea. Dacă se vede în ceață tot ce faci e degeaba.
3. Ai nevoie de un loc unde să filmezi. Poți să filmezi și în fața unui perete gol, dar atunci n-ar trebui să te plângi că n-ai vizualizări.
Mai întâi de toate, ai nevoie de un conținut bun, dar greșești mult nefiind atent la detalii. Încearcă să-ți personalizezi peretele (sau locul unde filmezi) în așa fel încât să te definească.
4.Cum am zis și mai sus, conținutul e foarte important. Încearcă să-ți faci un "scenariu", nimeni nu vrea să audă "ăăăă-ul" ăla la fiecare 10 secunde. Trebuie de asemenea să fii original. Majoritatea video-urilor tale le au toți vloggerii. Crezi că cineva se mai uită la ele?

Deci implicare, originalitate și nu uita de amuzament. Dacă le combini pe toate îi poți depăși pe toți cei actuali.
(Ah, da, ai nevoie și de creier, aproape uitasem)
Spor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ep. Despre viata & hateri. #5

*Trebuie să avem o familie pentru că fără familie în viață trăiești degeaba*
-Să mori tu!

*O ză vă mai zic acum și de relațiile interumane. Relația interumană este strânsa legătură dintre un om și un animal*
-Era să cad de pe scaun la faza asta.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e contul meu si nu sunt eu in video ci un prieten de-al meu iar in concluzie tu esti un hater prin ceea ce spuiwinking

| GeorgeMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

La pariu fac ca nici 12 clase nu ai, si chiar daca le ai, nu ai nici macar o amarata de diploma de bacwinking asa ca daca esti tu mai bun ca el dovedeste apucandute de vlog si cine rade la urma rade mai bine happy Pace!

| anonim_4396 explică (pentru GeorgeMihai):

Am uitat de partea cu heitării, aia e și mai retardată.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pentru ca tu esti unu dintre eiwinking

| capoi a răspuns:

Incearca siteul asta. Deci te uiti la un video, dai un like si primesti puncte si cu punctele alea dai click pe add page si pui pe like, subscribe sau view. Si alte persoane se vor uita la canalul tau. Poti alege si din ce tara sa se uite, si chiar functioneaza bine. In 10 min am facut deja 10 subs. Uite linkul http://likenation.com/? ref=367572 Si uite si canalul meu. https://www.youtube.com/channel/UCXTsJEk7geQMS4kV6DdaB1A