| Edwards113 a întrebat:

Cum pot pune parola pe Samsung gt s3370? Va rog spuneti-mi! De fiecare data cand scriu o parola oarecare imi zice "incorrect password". Funda

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Trebuie sa introduci mai intai parola veche, adica cea care o pune firma Samsung, o gasesti in carticica de instructiuni sau pe net.

| Edwards113 explică (pentru PsihinG):

Nu imi arata niciun cod in carte. Spune doar "Cand utilizati pentru prima data aceasta aplicatie este necesar sa introduceti o parola curenta".Dar nu imi arata nicaieri nici o parola
Poate gasesti si tu ceva pe net te rog mult!

| Edwards113 explică (pentru PsihinG):

Nu imi arata niciun cod in carte. Spune doar "Cand utilizati pentru prima data aceasta aplicatie este necesar sa introduceti o parola curenta".Dar nu imi arata nicaieri nici o parola
Poate gasesti si tu ceva pe net te rog mult!