| MyChemicalRomance a întrebat:

Ok...am inteles cum sa imi pun parola la mesaje, acum cand vreau sa scriu poarola imi zice "inccorect password" dc?

Funda :*

p. s Samsung Corby)

2 răspunsuri:
| MyChemicalRomance explică:

Stati ca nu ati inteles...deci cand am vrut as pun de prima oara parola mi-a zis asta, deci practic eu nu am parola la mesaje ca nu am putut as o pun

| musicfan a răspuns:

Probabil pentru ca daca e tocuh screen din greseala ti s-a pus singur, ce stiu eu, cand era in buzunar sau ti la pus cineva...si acum tu nu o stii tongue