| MyChemicalRomance a întrebat:

Ok...am inteles cum sa imi pun parola la mesaje, acum cand vreau sa scriu poarola imi zice "inccorect password" dc?
Funda :*
p. s sadSamsung Corby)

4 răspunsuri:
| MyChemicalRomance explică:

Stati ca nu ati inteles...deci cand am vrut as pun de prima oara parola mi-a zis asta, deci practic eu nu am parola la mesaje ca nu am putut as o pun sad

| XKidutzaa a răspuns:

Am telefon Samsung corby a implinit eiri 1 an de cand il am ei bine...ai gresit parola mai scrieo poate ai gresit vreo cifra.mi s-a intamplat si ici sa o dezactivezi nu emre pentru ca iti cere parola deci mai incearca sigur o sa iti dais eama ce ai gresit

| XKidutzaa a răspuns:

Mai ai cumva parola la altv? de exemplu la fisierele mele? ca provbabil daca ai fi avut parola colo daca vrei s aiti mai pui parola sila mesaje iti cere parola de la fisierele mele pentru ca se aplica aceeasi parola...sau daca nu mai ai la nimic incearca cand vrei sa scrii parola sa scrii 1234 sau ziua tah de nastere sau nu stiu

| SmileFreedom a răspuns:

Am si eu acelasi telefon iar tu probabil ca ai gresit atunci cand ai pus parola si ai tastat gresit.Acum tot ce poti sa faci e sa te gandesti si daca nu gasesti parola sa ceri ajutorul sediului de unde ai telefonul...Sau unui om specializat in telefoane. Daca vrei sa resetezi memoria telefonului si telefonul in site o poti face din setari.Succes!