| Eu_8005 a întrebat:

Salut cum pot trimite cuiva mesaj? pentru ca am incercat dar imi zice ceva de e-mailwinking

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inteleg ca vrei sa trimiti mesaj pe acest site, pe profilul unui utilizator. Se pare ca, atunci cand te-ai logat prima oara pe acest site, nu ai confirmat inregistrarea. Vezi ca, in contul tau de email, ai primit un mesaj de la TPU, in care iti cere sa faci confirmarea, dand click in locul indicat, fa aceasta si apoi o sa poti da mesaje oricui de pe site. Succes si numai bine!