| Antaury97 a întrebat:

Cum pot afla adresa de mail unui cont de pe www.okazii.ro sau cum i pot trimite un mesaj privat cuiva?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Poti vb cu acea persoana, daca are activat forumul, undeva in josul paginii sau trimite unde vezi "trimite un mesaj" dai clik acolo si scrii mesajul cu nick-ul tau si adresa de mail.Pentru a vedea datele vanzatorului,trebui sa dai cumperi produsul si iti vine pe mail adresa, mail, nr de telefon! Binenteles ca si tu trebuie sa ai cont pe okazii.