| silvio a întrebat:

Cum se poate insera o fotografie/imagine intr-un mail? (nu attachment!)

4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Nu stiu daca s-ar putea sa faci asa ceva, dar incearca sa dai "Copy" pe fotografie si apoi sa dai "Paste" in mail, poate reusesti!

O seara buna!

Sarbatori Fericite!

| silvio explică:

@MisterKat-daniel.bv, fii sigur ca am incercat cu copy - paste, dar canci, nu merge! happy
ps: vad ca multora le place (inca) finalul asta cu "pa, pa", "o seara buna", etc... daca imi dai mai multe raspunsuri imi spui mereu o seara buna? happy

| silvio explică:

Multumesc, @rontzy, dar eu vreau sa pun o imagine, nu un link.
...si-apoi, lumea e reticenta sa dea click pe linkuri, ca cine stie ce "surpriza" (virus) gaseste in linkul ala happy

| Lora_6439 a răspuns:

O poti pune pe http://imageshack.us/ si apoi copiezi linkul in mail