| aLina_8828 a întrebat:

Salutbig grin
acum cateva zile mi-am luat stik de ala de la RDS pentru net pe laptop.
si netu merge ca plastraight face
adica. se incarca in 15 min straight face, cateodata nu se incarca deloc8-)+ ca mai si pica netu` p mess.
cineva mi-a zis ca sunt stikuri de astea mai mari ca sa mearga mai bine. e adv? si de unde iau?big grin
funda:]

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pastreaza stickul ala pentru teren (afara, locatii publice, parcuri...)
Acasa cumpara un router si ai wireless in toata casa fara cablu!
http://www.emag.ro/......-pSWR54BGA
Bafta!

| ZEU93 a răspuns:

Da,netul pe stic este foarte slab, mai bine iti puneai prin cablu happy