| Florinel a întrebat:

Salut >:d:d Am cartela vodafone cu optiune activata... il am pe fratele meu la prieteni si daca incarc cu 5 euro pot vorbi cu el nelimitat(gratuit), pot sa mai adaug un numar la prieteni sa pot vb si cu respectivul gratuit? daca da cum as putea face asta? dau funda! multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna gratuit la relatii cu clientii ca sa nu faci vreo greseala, te vor lamuri.depinde de extraoptiunea pe care o ai.Mult noroc.

1 răspuns:
| Florinel explică:

Extraoptiunea este: 3000(min/sms)/75nat/150 MB big grin