| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi in locul meu si ati afla ca iubitul sau iubita va inseala ce ati face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-as da papucii.

| Xpert a răspuns:

Cum spunea un mare poet "cu un awp se rezolva totul "; asa se rezolva sfarsitul relatiilor.....nu,glumeam!
Cel mai indicat este sa ceri explicatii sa te documentezi mai bine cu privire la cele intamplate si abia apoi sa inchei prietenia amiabil chiar daca asta doare! Sa fii elegant/a in astfel de situatii dovedeste partenerului ca a gresit enorm si tot odata e o dovada de dragoste!"Rasplateste raul cu bine pentru a pune pe jar carbunii constintei celui rau"-asta e un fel de razbunare permisa de scriptura.In concluzie eu nu as folosi razbunarea cea rea ci as incerca sa rezolv treaba intr-un stil elegant.

| wforweirdo a răspuns:

M-as desparti de el. Punct.